7 Oz Otomat Karton Bardak Vending

7 Oz Otomat Karton Bardak Vending
PuanUzmanı : 2.542
Fiyat:
1.016,86 TL + KDV
KDV Dahil:
1.199,90 TL
199,98 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

7 Oz Otomat Karton Bardak Vending

Sıcak Içecek Otomat Makineleri Için Karton Bardak

BARDAKLAR 7 OZ 'DUR.

DESEN FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.

Gün içinde birçok kez kullandığımız Çay makineleri,kahve makineleri,kahve otomatları,ve su sebillerinin önemli bir parçası da kullan at karton bardaklardır . İşyerlerinde önemli bir gider kalemi olan karton bardakların fiyatı kadar kalitesi de önemlidir.

Fiyat avantajı ve hijyen kalitesi ile kahveciniz.com da

Ülkemiz, çay ve kahve çeşitleri şeklinde farklı damak tatlarını barındıran,oldukça zengin çeşitli sıcak içecek tüketimi yapılan yerlerin başlangıcında geliyor. Özellikle iş yerlerindeki içecek tüketiminin fazlalığı, temiz bardak bulma mevzusunda sorunlar yaratabilirken, cam bardakların sürekli yıkanma gereksinimi maddi olarak zorlayıcı olabiliyor. Plastik bardak ve köpük bardakların sıcak içeceklerle temas etmesi durumunda, sağlığa zararlı olabilecek maddelerin içeceğinizin içerisine çözünmesi riski    sebebiyle, doğru karton bardak tüketimi işyerleri için daha da önemli bir hal alıyor. Karton bardakların bu denli popüler olmasının sebeplerinden biri de tamamen geri dönüştürülebilir olmasıdır. şundan dolayı karton bardak üreticileri, birbirinden farklı desen ve boyutlarda karton bardaklar üretiyor.7 oz (180ml) Karton Bardak, tek kullanımlı, ekonomik,standart kalite karton yapılı, tüm sıcak ve soğuk içecekler için kullanılabilecek bir üründür. Kullanılıp atılma özelliği hijyen kalitesini arttırmaktadır. Plaza, otel, ofis, büfe, hastane, okul, spor salonları gibi likit tüketiminin yoğun olduğu alanlarda kullanılması, çapraz bulaşma riskini azaltması açısından, tavsiye edilir. 

kahveciniz.jpg (4 KB)

Kahveciniz
28 yıldır kahve sektöründe, dişimiz ve tırnağımız ile bulunduğumuz konuma geldik. 2017 yılında internet dünyasına fırtına gibi girdik. Zaten bizi tanıyan binlerce insanın yanı sıra, milyonlarca kahve severe ulaşmayı başardık.Herkes bizi çok sevdi. Ee kolay değildi, çay kültürü olan bir ülkede kahveyi sevdirmek. Çünkü biz işimizi çok seviyorduk ve bu uğurda dünyanın birçok yerini dolaştık.En iyi kahve çekirdeklerini inceledik ve analiz ettik. En iyi kahveyi sizlere sunmak adına, günlerce bir dünya dolusu kahve içip, uykusuz kaldık. Hazır paket ile ülkemize gelen kahveler ile insanımızın yetinmeyeceğini biliyorduk. Biliyorduk ki, bu ülkede birçok insanın kahve içeceğini merak ediyor ve en iyisini istiyor. Biz de yalnızca kahve satmadık. En iyi kahve çekirdeklerini, bozmadan insanlarımıza ulaştırdık.

Diğer Özellikler
Stok KoduK00023
MarkaKarton Bardak
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.