TÜM KATEGORİLER
ÜRÜNLER

AQUAMAN Elbise GOLD MEN Wetsuit

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
PuanUzmanı : 85.022
Fiyat:
37.409,81 TL
Havale / EFT:
33.668,83 TL

AQUAMAN GOLD Wetsuit,

Gold Cell, sizi daha sıcak tutacak yüksek performans kapasitesine sahip üst düzey bir modeldir. Bu model, cilt ve suyla doğrudan temas ettiğinde çok kaygan hale getirmek için SCS ile işlenmiş, dışta ve içte neopren içeren Metal Cell teknolojisi ile üretilmiştir. Sonuç olarak neopren cilde çok yakın kalır ve elbisenin içine neredeyse hiç su girmesine izin vermez. Böylece vücudunuzun daha az su ısıtması gerekir ve bu da sizi daha sıcak tutar. Bu elbise Yamamoto'nun iki kat GIGA #40 malzemesinden üretilmiştir ve çok iyi bir kalite/fiyat oranına sahiptir. Bu model, performans ve sıcaklık arayan bir triatlet için mükemmel bir elbisedir. Esneklik, konfor, hafiflik hissi, hızlı çıkarma ve soğuk suda sıcaklığı seveceksiniz. Cell Gold'un omuzları, tamamen serbest hareket için maksimum esneklik sağlamak üzere GIGA #40'tan yapılmıştır. Ön kollar, kulacın çekme aşaması sırasında suyun daha iyi yakalanmasını sağlamak için "Aero Design Propeller "e sahiptir. GIGA #40'tan yapılan yaka, yakanın önünü 20 derece öne doğru konumlandıran ve 2 cm daha alçak olan, daha fazla konfor sağlayan ve yaka bölgesinden su girişini azaltan yeni bir "Döner Yaka "ya sahiptir.

? GIGA #40
Giga #40 neopren, Yamamoto 39'dan bile daha hafiftir ve olağanüstü hafiflik ve tam özgürlük hissi sunar. Kilit noktalarda kullanılır: kolların sınırsız dönüşünü sağlamak için omuzlarda, maksimum konfor sağlamak için yakada ve esnekliği %10 artırmak için sırtta.

? Yamamoto Aerodome
Kaldırma kuvveti hız demektir: Aerodome neopren, %30 daha fazla kaldırma kuvveti sağlamak için büyük hava kabarcıklarını çevreler. Kilit noktalara yerleştirilen bu hava kabarcıkları daha iyi denge sağlar ve yüzücüyü suda daha yükseğe kaldırır.

? Yaka Tasarımı
Bu sürtünmesiz yaka, suyun girmesini önler, arkada rahat durur ve daralmayı önleyerek boynun altına uzanır.

? Süper Kompozit Deri
SCS'nin Super Composit Skin benzersiz teknolojisi, elbisenin pürüzsüz dış yüzeyine uygulanan su itici bir kaplama sağlar. Suda kayganlığı artırarak gelişmiş performansı garanti eder. Ayrıca neoprenin dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur ve soyunmayı kolaylaştırır.

? Fermuar
Esnek fermuar yüzücüye daha fazla konfor sunar ve kolların mümkün olduğunca uzağa ulaşmasını sağlar. Hızlı bir geçiş fermuarı ile yüzücü basit bir hareketle elbiseden kurtulabilir.

? Flexor
Sırtın alt kısmından boyuna doğru sırt fleksiyonunu artırmak için fermuarın alt kısmında 3 mm Giga #40 panel bulunur. Flex Zip ile birlikte kullanılır. Flexor, maksimum kol erişimini artırmada mükemmel bir silahtır.

? Serbest Bacaklar
Yarış sırasında sudan çıkış ve bisiklet parkı arasında baldır kaslarını rahatlatmak için baldırın üzerine daha ince bir neopren panel yerleştirilerek kasların serbest kalması ve koşunun kolaylaşması sağlanır.

? Kalınlık
4,5 mm Göğüs ve Bacaklar
3mm Omuz Bıçakları
1,5-2mm Kollar/OmuzlarDiğer Özellikler
Stok Kodu440.AQ.81001X
MarkaAQUAMAN
Stok DurumuVar
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.