TÜM KATEGORİLER
ÜRÜNLER

AQUAMAN Elbise RAFALE LADY Wetsuit

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
PuanUzmanı : 33.078
Fiyat:
14.554,34 TL
Havale / EFT:
13.098,91 TL

RAFALE Wetsuit

Optimum konfor ve gerçek bir yüzme yardımı için stratejik noktalarda SCS kaplamalı Yamamoto neopren ile yapılan yüzme ve triatlon dalış elbisesi.

Yamamoto #39
Yamamoto 39 neopren, dalış kıyafetlerinin olmazsa olmazıdır: suda esneklik, hafiflik ve kayganlık sağlar. Yamamoto 39, petrokimyasallar yerine kireç taşından yapılan çevre dostu bir neoprendir.

Kör - Dikiş - Yapıştırılmış Termotape
Bir dalgıç giysisinin görevi mümkün olduğunca az su geçirmektir! Neopren panellerin yapıştırılmış/dikişli montajı %100 su geçirmez dikişleri garanti eder. Bu aynı zamanda en etkili ve en sağlam birleştirme tekniğidir.

Flex Zip
Sırt fermuarının mümkün olduğunca esnek olması hayati önem taşır, çünkü performans rahatsızlıktan etkilenir. Özel Aquaman Flex Zip teknolojimiz, kolu tamamen serbest bırakarak ve erişim mesafesini mümkün olduğunca uzatarak yüzücülere eşsiz bir konfor sunar. Sırt fleksiyonu %12'den fazla artar ve kol erişimi en az 7 cm artar.

Flaş Sistemi
Flash Sistemi birkaç işlevi yerine getirir: ilk olarak, yaka boynu korumak için arkada 3 cm yüksekliğindedir. İki Velcro bağlantı elemanını koruyan kapak, herhangi bir boyun döküntüsü riskini ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Flask Sistemi, Hızlı Geçiş Fermuarının hareketinin bir parçası olarak açılır ve böylece giysisinin çıkarılmasına da yardımcı olur.

SCS
Pürüzsüz dış kısma uygulanan hidrofobik kaplama. Suda kaymayı kolaylaştırır, neoprenin uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur ve soyunmayı kolaylaştırır.

Hızlı Geçiş Fermuarı
Tek bir hareketle fermuar açılır, yakadaki cırt cırt çıkar ve sol omuz serbest kalır.

Döner Yaka
Yaka suyun girmesini önler, arkada rahat durur ve boynu sıkıştırmaz.

Kalınlık
3 mm Büst ve Bacaklar / 2 mm pazı ve boyun.

Sırt kapama
Ters çevrilmiş arka fermuarlı

Diğer Özellikler
Stok Kodu440.AQ.82301X
MarkaAQUAMAN
Stok DurumuVar
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.