BKK 2113 P Keyf İkili Türk Makinesi

BKK 2113 P Keyf İkili Türk Makinesi
Görsel 1
PuanUzmanı : 3.063
Fiyat:
1.225,00 TL
Havale / EFT:
1.163,75 TL
1225.00 www.gurukahve.com

Beko BKK-2113 P İkili Türk Kahve Makinesi

Bir defada 4 kişilik kahve yapma imkanı sunan Beko BKK-2113 P ikili Türk kahvesi makinesi, kalabalık ya da sık sık misafir ağırlayan aileler için pratiklik sağlıyor. İş yerleri için de uygun olan model, başında beklemeye gerek kalmadan eşsiz lezzette Türk kahvesi hazırlamak için büyük kullanım ve temizlik kolaylığı sunuyor. Cihazın sahip olduğu pişirme ve emniyet teknolojileri işlevsellik bekleyen kullanıcılar için öncelikli tercih sebebi oluyor.

Teknolojik, Ergonomik ve Üst Düzey Kalitede

 • Spinjet jet su püskürtme teknolojisi ve Cooksence pişirmeyi algılama teknolojisine sahip olan model, karıştırmaya ya da kıvam ayarlamaya gerek kalmadan ideal kıvamda bol köpüklü Türk kahvesi yapıyor.
 • İki farklı pişirme haznesi bağımsız kullanım imkanı sunuyor. Bu sayede farklı iki seçenekte şekerli veya sade Türk kahvesi yapmanıza olanak veriyor.
 • Minimum tek kişilik, maksimum 4 kişilik pişirme kapasitesi sunan makine, yaklaşık 2,5 dakikada kahvenizi hazır hâle getiriyor ve sesli uyarıda bulunuyor.
 • Özel Anti Spill sistemi kahvenin taşmasını engelliyor.
 • Aydınlatmalı hazne yuvası ile şık bir görünüm sunan modelin ışık göstergesi pişirme durumunu izlemenize imkan veriyor.
 • Inox yüzeyi ile görsel avantaj sağlayan model, kompakt gövde tasarımı ve üst kısımda bulunan fincan koyma bölmeleri sayesinde yerden tasarruf sağlıyor.

Güçlü ve Güvenli Teknoloji

 • Güç: 1200 W
 • Su Tankı Kapasitesi: 1000 ml
 • Otomatik Su Alma: Var
 • Su Bitme Emniyeti: Var
 • Otomatik Kapanma: Var

Tüm Ekipman Bir Arada

Beko BKK-2113 P ikili Türk kahvesi makinesi, taşınma koşullarına uygun olarak paketlenen kutusunda iki adet pişirme haznesi, ölçü kaşığı, elektrik kablosu ve kullanım kılavuzu ile birlikte gönderiliyor.

Ev Teknolojilerinde 63 Yıllık Tecrübe

1955’te İstanbul’da kurulan Beko, Koç Holding bünyesinde beyaz eşya, ev aletleri, havalandırma sistemleri, ses sistemleri gibi üst düzey kalitede ev teknolojileri üretiyor. Çevre dostu bir üretim politikası izleyen firma, kullanıcı memnuniyeti odaklı tasarım, üretim ve satış çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Kalabalık misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için kullanımı ve temizliği kolay olan kaliteli bir Türk kahvesi makinesi arayışındaysanız Beko BKK-2113 P ikili Türk kahvesi makinesi, beklentinizi fazlasıyla karşılamayı vadediyor.


·         Bağımsız kullanılabilen, iki farklı pişirme haznesi ile kısa sürede minimum tek kişilik veya aynı anda maksimum 4 kişilik kahve yapma imkanı

·         Başında beklemeye, pişirme kıvamını ayarlamaya veya karıştırmaya gerek olmadan, hazır olunca ses ile uyaran üstün teknoloji

·         Pratik kullanım, kolay temizlik, hızlı ve lezzetli kahve yapma imkanı Yaklaşık 2,5 dk’da 4 kişilik kahve

·         Aynı anda iki farklı seçenekle kahve yapabilme olanağı sade ve şekerli

·         Aydınlatmalı hazne yuvası ve su deposu ile şık görünüm

·         Kolay su doldurmak için yarım açılabilen, temizlik için tam çıkabilen 1 lt'lik su deposu

·         Fincana uygun su miktarını belirleme ve otomatik su alımı ile rahat kullanım Kahve şeker, kullanan kişinin insiyatifine göre bırakılmıştır.

·         Pişirme durumunu gösteren ışıklar, sesli uyarı ve su gösterge ışığı ile kolayca takip etme imkanı

·         Üstte yer alan fincan yerleştirme alanı ve kompakt tasarımı ile yerden tasarruf.

Diğer Özellikler
Stok Kodu24
MarkaBEKO
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.