Bulb Sıcak Çikolata 1 Kg

Bulb Sıcak Çikolata 1 Kg
PuanUzmanı : 284
Fiyat:
113,76 TL + KDV
KDV Dahil:
114,90 TL
19,15 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Vending Sıcak Çikolata 1 Kg

Soğuk havalarda tercih edilen sıcakiçeceklerin, tatlı alternatifi sıcak çikolata, şimdi Bulb dokunuşlarıyla dahayüksek lezzet ve yoğun kıvamıyla kendine hayran bırakıyor !

İçeceklerin en tatlı alternatiflerindenbiri olan sıcak çikolata; yoğun kakao içeren, koyu kıvamlı ve çoğunlukla sıcaktüketilen bir içecek türüdür. Yüksek dozda kendine has kakao içeren, başdöndürücü gerçek çikolata parçalarıyla harmanlanmış Klasik Cafe Bulb SıcakÇikolatası. Yüksek dozda kendine has kakao içeren, baş döndürücü gerçekçikolata parçalarıyla harmanlanmış Klasik Cafe Bulb Sıcak Çikolatası. Soğukhavalarda tercih edilen sıcak içeceklerin, tatlı alternatifi sıcak çikolata,şimdi Bulb dokunuşlarıyla daha yüksek lezzet ve yoğun kıvamıyla kendine hayranbırakıyor!

İçindekiler:Şeker,Peynir altı suyutozu,Yağlı süt tozu,Kakao(%30),Laktoz,Xsantam Gum,Aroma Vericiler(çikolataaroması,sütlü karamel aroması)

Cafe Bulb
Cafe Bulb Vending Kahve makinaları için üretilen bir üründür. Kahve otomatlarında ürün koyma haznelerinde sıkışıklık ve tıkanma gibi sorunları yaşamayacağınız özel bir vending ürünüdür.Cafe Bulb Kahve Makinelerinin bir numarasıdır. Otomatlarda konteyner'a konulan ürünü tıkamaz, sıkıştırma yapmaz. Cafe Bulb ürünleri ile homojen bir ürün olduğu için iyi sıcak içecekler çıkarabilir ve bardak başı kost maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Süpermarket raflarında bulamayacağınız uygun fiyatlı Cafe Bulb ürünleri daha çok sıcak içecek otomatlarında kullanılır. İşletmeler için geliştirilmiş ürünlerimiz ile sıcak içecek otomatlarınız da espresso, Instant Türk kahvesi, cappucino, cafe latte, filtre kahve, hazır kahve, hazır çay, sıcak çikolata, karadut ve elma çayı gibi çeşitler ile değişik ürünler yapabilirsiniz. Ayrıca Cafe Bulb limonata makinelerinde dondurulmuş ev yapımı tadında limonata ile doğal her yudumda ferahlık veren limonatalar yapmanızı sağlar. Cafe Bulb kullanım için ekonomik ve ideal bir çözümdür.

Diğer Özellikler
Stok KoduK00003
MarkaCafe Bulb
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.