Dolomite Ottantacinque Surround Trekking Erkek Ayakkabı

Dolomite Ottantacinque Surround Trekking Erkek Ayakkabı
Görsel 1
PuanUzmanı : 4.396
Fiyat:
1.899,00 TL
Havale / EFT:
1.804,05 TL
1899.00 www.gurukahve.com
181,99 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

dolomite ottantacinque surround trekking erkek ayakkabı

klasik ancak çağdaş bir tasarıma sahip olan cinquantaquattro surround, su geçirmez koruma ve ayak için en iyi hava geçirgenliği sağlayan tek özel gore-tex surround® teknolojisi ile öne çıkıyor. çok sıcak iklimlerde bile, çoklu aşınma olayları için benzersiz bir tarz ve teknoloji karışımı.

kullanim alanlari yaşam tarzı kentsel, seyahat ve günlük kullanım

kompozit üst: süet deri

kaplama: gore-tex® vision 3ly

footbed: dolomite das işık nefes alabilir

outsole: dolomite surround tpu - darbe emici pu

özellikler

lifestyle gündelik, künt ayakkabı;

farklı çevresel koşullar altında maksimum hava geçirgenliği ve su geçirmezliği sağlamak için gore-tex® surround teknolojisi;

süet derisi üstte mikro delikli;

ikinci dantel seçeneği;

ergonomik sistemle mükemmel uyum için das ışığı;

her adımda stabilite ve esneklik sağlayan tpu taban ve pu orta taban;

kolay yürüyüş ve günlük kullanım için kentsel stil.

gore-tex® teknolojisi sayesinde su geçirmez korumalı birinci sınıf deri ile üretilen hafif, outdoor yürüyüş ayakkabısı ile engel tanımadan patika gibi toprak zeminlerde doğa yürüyüşü veya isterseniz hızlı hareket edebilirsiniz.ürününüzün su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik veya nefes alabilirliğinden tam olarak memnun değilseniz, o zaman tamir edeceğiz, değiştireceğiz veya satın alma fiyatını iade edeceğiz.

bu söz, yeni ürün alımları için geçerlidir ve ürünün yararlı ömrü için geçerlidir. zarar gören, kötüye kullanılan, uygun bakımdan yoksun olan veya gore'un yararlı ömrünün ötesine geçtiği düşünülen ürünler hariç tutulmuştur.

you dry® sözünü tutarak garantilerimizde sss bölümüne bakınız.

onarım, değiştirme, geri ödeme veya reddetme kararı, w.l'nin takdirine bağlıdır. gore & associates, ürün durumu ve geri dönüş sırasında faydalı ömür üzerine bir incelemeye dayanmaktadır. mevcut kusurlar su geçirmezlik, rüzgar geçirmezlik veya nefes alabilirlik ile ilgili olmalıdır. bunun dışında, iade edilen ürünler hasarsız ve tamamen işlevsel bir durumda olmalıdır. belli iadeler için makbuz istenebilir.

aşağıda, dry® sözü'nü tutmak için garanti kapsamında değildir:

yanlış kullanım: amaçlanan son kullanımın dışında bir amaç için kullanılan ürünler örneğin: kaya tırmanışına gitmek için hafif bir koşu ceketi kullanarak .

hasar: son kullanım sonucunda ortaya çıkan, su geçirmez performansa veya amaçlanan işlevselliğe neden olan hasarlar örneğin: delikler, aşınma, yanmalar, kopuk düğmeler, fermuarlar, çekme kordonları, kanca ve ilmik tutturucular .

bakım eksikliği: gore-tex ürünleri, en uzun süre dayanmaları ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için düzenli bakım gerektirir. bakım eksikliği nedeniyle başarısız olduğu tespit edilen ürünler ele alınmayacaktır. bakım talimatlarımız için buraya tıklayın

dwr eksikliği: ürünün amaçlandığı gibi çalışabilmesi için dayanıklı su itici dwr gereklidir. dwr'nin bu ürünün kullanım ömrü boyunca gerektiği şekilde yeniden uygulandığından emin olmak tüketicinin sorumluluğundadır. yeni dwr muamelesinin uygulanmasından sonra bile, eski veya ağır bir giysinin üzerinde artık boncuk bulunmayan su, giysinin kullanım ömrünün sonuna ulaştığının bir göstergesidir.

yararlı ömrün sonu: tamamen işlevsel su geçirmez, rüzgar geçirmeyen ve nefes alabilen bir duruma karşı tamir veya restorasyon olasılığının ötesinde hasar görmüş veya aşınmış.

Diğer Özellikler
Stok Kodu104350
MarkaDolomite
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.