Karton Bardak Otomat

Karton Bardak Otomat
Görsel 1
Fiyat:
642,68 TL
İndirimli Fiyat (%20,1) :
513,21 TL
Kazancınız 129,46 TL
513.21 www.gurukahve.com
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

24,72 TL
20,95 TL
%15,3

Sıcak Içecek Otomat Makineleri Için Karton Bardak

BARDAKLAR 7 OZ 'DUR.

DESEN FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.

Gün içinde birçok kez kullandığımız Çay makineleri,kahve makineleri,kahve otomatları,ve su sebillerinin önemli bir parçası da kullan at karton bardaklardır . İşyerlerinde önemli bir gider kalemi olan karton bardakların fiyatı kadar kalitesi de önemlidir.

Fiyat avantajı ve hijyen kalitesi ile kahveciniz.com da

Ülkemiz, çay ve kahve çeşitleri şeklinde farklı damak tatlarını barındıran,oldukça zengin çeşitli sıcak içecek tüketimi yapılan yerlerin başlangıcında geliyor. Özellikle iş yerlerindeki içecek tüketiminin fazlalığı, temiz bardak bulma mevzusunda sorunlar yaratabilirken, cam bardakların sürekli yıkanma gereksinimi maddi olarak zorlayıcı olabiliyor. Plastik bardak ve köpük bardakların sıcak içeceklerle temas etmesi durumunda, sağlığa zararlı olabilecek maddelerin içeceğinizin içerisine çözünmesi riski    sebebiyle, doğru karton bardak tüketimi işyerleri için daha da önemli bir hal alıyor. Karton bardakların bu denli popüler olmasının sebeplerinden biri de tamamen geri dönüştürülebilir olmasıdır. şundan dolayı karton bardak üreticileri, birbirinden farklı desen ve boyutlarda karton bardaklar üretiyor.7 oz (180ml) Karton Bardak, tek kullanımlı, ekonomik,standart kalite karton yapılı, tüm sıcak ve soğuk içecekler için kullanılabilecek bir üründür. Kullanılıp atılma özelliği hijyen kalitesini arttırmaktadır. Plaza, otel, ofis, büfe, hastane, okul, spor salonları gibi likit tüketiminin yoğun olduğu alanlarda kullanılması, çapraz bulaşma riskini azaltması açısından, tavsiye edilir. 

Flo
Flo, otomat pazarı için plastik bardaklar üreten bir fabrika olarak başladı. Bu bardaklar, boyutlar, ağırlıklar, yüzey işlemleri, çok düşük kenar boşlukları hatasında malzemenin homojenliği açısından özel gereksinimlere uyması gereken tam özellikli teknik ürünlerdir. Bu nedenle, ürün / işleme parametrelerinin kalite ve kontrolünün, kuruluşundan beri şirketin bir parçası olduğu açıktır. En çok pazarlanan pazar olarak kabul edilen Vending sektöründe edinilen deneyim, birinci sınıf bir tedarikçi olarak Perakendecilik ve Catering gibi diğer pazarlara girmek için yararlı oldu. Ürünlerin tam izlenebilirliği, fabrikada hammaddelerin varışından bitmiş ürünün her bir paket ürününe ve son kullanıcıya kadar temin edilmektedir.

Diğer Özellikler
Stok KoduK00023
MarkaKarton Bardak
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.