Kowa Arazi Teleskopu 77 mm

Kowa Arazi Teleskopu 77 mm
Görsel 1
PuanUzmanı : 39.547
Fiyat:
18.666,19 TL
Havale / EFT:
17.732,88 TL
18666.19 www.gurukahve.com

kowa tsn-773 açılı gözlem teleskobu

· su geçirmez

· 10 yil garanti

· fluorit kristal

· magnezyum alaşim

· nitrojen dolum

· xd lens

tsn 773 prominar modelinde kullanılan düşük dağılım özellikli objektif lensleri renk sapmalarını yok eder.

tüm teleskoplar japonya endüstri standardı jis 7 sınıfında olup, lensleri buğudan korumak için içleri kuru nitrojen ile doldurulmuştur. jis 7 = japanese industrial standard / class 7 = su içinde geçici olarak koruma.

çift netlik mekanizması hızlı ve hassas ayar hızlı netleme için büyük ve kolay çevirme halkası sonsuz mesafe ile beş metre arasında iki devirli ayarlanır.

hassas ayar yumuşak geçiş ve kesin hedeflemesi ile yüksek büyütmeler ve digiscoping fotoğraf çekimi için son derece faydalıdır.

bakaç kilit mekanizması kowan’ nın standart bakaç yuvası bu yeni seride bakaç kilidi ile güncellenmiştir. bu mekanizma ile bakaç kaybı ve düşmesi engellenmiş olur.

magnezyum alaşım gövde karmaşık kalıp işlemi olan tiksotropik kalıp ile elde edilen magnezyum alaşım sayesinde klasik metal gövdeyi hafif ağırlıkta elde edersiniz.

"prominar" lens görüntü kalitesinde bozulmaların en büyük sebeplerinde birisi kromatik sapma renk bulanıklığı dır. kromatik sapma; farklı konumlardaki farklı ışık dalga boylarındaki dağılımından oluşur ve görüntü etrafında kırmızı veya mor çerçeve ile sonuçlanır. kromatik sapmayı en aza indirecek optik malzeme flüorit kristaldir.

bu teknoloji senelerdir süre gelen optik tasarımın sonucudur ve geniş lens çapına rağmen rakiplerinden daha kontrast görüntüler elde edilmesine yol açar.

bu modelde yer alan xd kristal özelliklerine yakınlık göstererek renk sapmalarını azaltır. her lens çevre dostu eco-glass özelliğindedir kurşun veya başka zararlı madde içermez

xd-lens

xd lens extra-low-dispersion-lens ile özel dağılım özelliklerine sahip içbükey lens birlikte iken renk sapması neredeyse yoktur..

xd lensleri içeren teleskop performansı flüorit kristal kullanan modellere oldukça yakındır.

ufak4 grupta 5 lens elementi kullanarak telefoto lensin uzunluğunu azaltılmış, aynı zamanda geniş çaplı objektif lensi kullanılarak optik performans korunmuştur.

dahili netleme sistemi ile prizma hem hafiflemiş hem ufalmıştır.

önemli not: teleskop gövde olarak satılmakta olup, büyütme bakacı ile koruma çantası ayrı satılmaktadır.

uyumlu bakaç:

<http://www.kowaproducts.com/kowaeyepieces/kowate-11wz25-60widezoomeyepiece/>

ürün özellikleri

filtre çapı

uzunluk

lens tipi

minimum netlik mesafesi

objektif lens çapı

weight

82mm

318mm

xd lens

5m

77mm

1330g 46.9oz

Diğer Özellikler
Stok Kodu202406
MarkaKowa
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.