Liss Crema Tüpü 1 Paket(10lu)

Liss Crema Tüpü 1 Paket(10lu)
Fiyat:
17,75 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Liss Crema Tüpü 1 Paket (10'Lu)

Liss krema tüpleri her standart krema sifonu için mükemmel bir uyum içinde çalışmaktadır.(sadece LISS Krema sifonları için değil)!

 

LISS Krema tüpleri % 100 geri dönüştürülebilir çelikten imal edilmiştir,gri renkte boyanmış, yeniden doldurulamaz ve min. 10 ml (yaklaşık 8 gram) saf gıda sınıfı N2O. N2O, gıda endüstrisinde itici olarak yaygın olarak kullanılan tatsız ve renksiz bir gazdır. N2O hakkında daha fazla bilgi isterseniz; N2O veya Azot Oksit, tatsız, renksiz, yanıcı olmayan, bakteriyostatik (bakteri üremesini durduran) bir gazdır ve hafif tatlı bir kokudur. N2O, özellikle süt endüstrisinde dünya çapında gıda itici olarak kullanılmaktadır.

 

N2O gazını soluduğunuzda konsantre ve daha büyük miktarlarda zayıf bir anestezik etkiye sahip olduğu için, 18. yüzyılın sonlarından beri doktorlar ve diş hekimleri tarafından kullanılmaktadır. LISS N2O krema tüpleri, 0,5 l / 1pint kremayı çırpmak için nispeten az miktarda sadece 8 gram N2O içerir, bu da doğru kullanıldığı takdirde herhangi bir yan etki hissetmeyi kesinlikle imkansız kılar. Ancak, her şey gibi N2O da kötüye kullanılabilir!

 

LISS, tüm müşterileri sağlığınız için tehlikeli olabileceğinden, N2O'yu solumamaya özen gösterir. Yaklaşık böyle küçük bir çelik kabın içine 8 gram N20, yüksek basınç kullanıyoruz (yaklaşık 60 bar / 900 psi). Bu bizim yüksek dereceli çelik krema tüplerimiz için sorun değil (ki bu basıncın yaklaşık 8 katı dayanabilir), ancak kendi güvenliğiniz için krema tüplerini 50 ° C / 122 °F üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmamanızı öneririz. Aynı sebeplerden dolayı, basınç altındayken şarj cihazları üzerinde aşırı mekanik, kimyasal yada radyolojik etkilerden de kaçınılmasını öneriyoruz.

Diğer Özellikler
Stok Koduyok-13958
Markanob
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
4cb83903-da96-598d-b3f0-65ef1e0f10cd

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.