Tamper Ahsap Saplı 52 Mm

Tamper Ahsap Saplı 52 Mm
Fiyat:
15,25 USD + KDV
KDV Dahil:
345,60 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

200,00 GBP + KDV
4.637,20 TL
3.721,33 TL + KDV
3.721,33 TL

Tamper Ahşap Saplı 52 mm

Evinizden kahve kokuları yükselirken aynı zamanda kahve yapmayı sanata çevirmek isteyenlerden misiniz? Öyleyse yapmanız gereken kahve ekipmanları edinmeniz ve kolları sıvamanız. Bu kahve ekipmanları ile bir barista elinden çıkmış gibi kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Kahvenin sıkıştırılmasında kullanılan tamper bu ekipmanlardan biridir. Motta Tamper’ın ürün özellikleri ve kullanım sebebi;

Tamper nedir?

Tamper, öğütülmüş kahvenin içerisinde eşit bir basınç ile ve düzgün yüzeyli olarak sıkıştırılması için kullanılan bir kahve ekipmanıdır.

Sıkıştırma işlemini yapar.

Filtre kahvelerde bilindiği üzere kahve öğütülmesi önemli bir yer teşkil etmektedir. Tamper ince ince öğütülmüş olan kahvenin portafiltre içine eşit düzeyde basınç ve düzgün yüzey şeklinde sıkıştırılmasında kullanılan bir kahve ekipmanıdır. İnce öğütülmüş kahvenin sıkıştırılmasını sağlayan ekipmandır.

Paslanmaz çelikten imal edilir.

Sıkıştırma işlemini gerçekleştirdiği için  Ahşap saplı Tamper’da kullanılan malzemelerin genel niteliği ağır malzemedir. Ahşap saplı Tamper’ın alt taban yüzeyleri paslanmaz çelikten üretilmiştir. Elinizle tutacak olduğunuz kısım, kullanıcının ergonomik durumu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Ahşap saplı Tamper’da kullanılan malzemenin ağır olması sebebi ile sap kısmında daha hafif malzemeler kullanılmıştır.

Kahve sıkıştırmaya uygun olan tabanı

Genellikle Tamper alt taban yüzeylerinde belirli bir standart bulumaktadır. Ahşap saplı Tamper’da bu standarda uygun olarak 52 mm’dir. Ahşap saplı Tamper’da sunulmuş olan bu taban, ince öğütülmüş kahvenin sıkıştırılmasında ideal bir kullanım sağlamaktadır.

Uzun ömürlü yapıya sahiptir.

Özellikle bir barista elinden çıkmışçasına kahve yapmış için gerekli olan tamper ihtiyacınızı  Tamper ile uzun yıllar boyunca kullanım sağlayabilirsiniz. Üstelik farklı renk seçenekleri sayesinde zevkinize uygun renkte Ahşap saplı Tamper ile kahve ekipmanlarınızda uyum yakalayabilirsiniz.

Bir kahve tiryakisiyseniz ve barista elinden çıkmışçasına bir deneyim yaşamak istiyorsanız,Ahşap Saplı Tamper’a Türkiye’de kahve denilince ilk akla gelen firma olan Kahveciniz’e bakabilirsiniz.

kahveciniz.jpg (4 KB)

Kahveciniz
28 yıldır kahve sektöründe, dişimiz ve tırnağımız ile bulunduğumuz konuma geldik. 2017 yılında internet dünyasına fırtına gibi girdik. Zaten bizi tanıyan binlerce insanın yanı sıra, milyonlarca kahve severe ulaşmayı başardık.Herkes bizi çok sevdi. Ee kolay değildi, çay kültürü olan bir ülkede kahveyi sevdirmek. Çünkü biz işimizi çok seviyorduk ve bu uğurda dünyanın birçok yerini dolaştık.En iyi kahve çekirdeklerini inceledik ve analiz ettik. En iyi kahveyi sizlere sunmak adına, günlerce bir dünya dolusu kahve içip, uykusuz kaldık. Hazır paket ile ülkemize gelen kahveler ile insanımızın yetinmeyeceğini biliyorduk. Biliyorduk ki, bu ülkede birçok insanın kahve içeceğini merak ediyor ve en iyisini istiyor. Biz de yalnızca kahve satmadık. En iyi kahve çekirdeklerini, bozmadan insanlarımıza ulaştırdık.

Diğer Özellikler
Stok KoduKD00073
MarkaKahveciniz
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.